Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Architektūra

Industrinio stiliaus tvora

Industrinio stiliaus tvora

Mėgstate industrinį stilių? Jūsų namų interjeras būtent taip įrengtas? Dabar galite įsirengti ir eksterjerą industriniu stiliumi. Jums tereikia pasirinkti Betafence kompanijos siūlomas Zenturo tvoros, kurios leist jums įgyvendinti dizaino idėjas ir išlaikysite vientisą interjero ir eksterjero stilių.

Industrinis dizainas

Daugelis žmonių industrinį stilių sieja su loftais, betonu, vamzdžiais bei kitais pakankamai niūriais dalykais, tačiau pasitelkus sumanaus dizainerio pagalbą industrinį stilių galima paversti šilta ir neatsiejama jūsų gyvenamosios aplinkos dalimi. Industrinis stilius namuose suprantamas kaip neapdorotų medžiagų naudojimas, minimalistinis dekoras, modernumas, elegantiškumas bei paprastumas. Tiesa, norint, kad tokio stiliumi įrengti namai atrodytų skoningai, dažniausiai reikalinga profesionalaus dizainerio pagalba, kitaip jūsų namai gali dvelkti perdėm dideliu šaltumu ir atrodyti neužbaigti. Taip pat svarbu, kad tarpusavyje derėtų tiek vidus tiek ir išorė.

Eksterjero ir interjero suderinamumas

Zenturo tvora
Zenturo tvora

Jeigu jums patinka šis stilius, o jūsų namo išvaizda leidžia jį plėsti, geriausiu tvoros pasirinkimu būtų Betafence Zenturo segmentinės tvoros: subtiliai šaltos ir elegantiškos spalvos puikiai atitinka industrinį stilių, unikalios skirtingų tinklų kombinacijos pabrėžia modernumą, o iš Zenturo panelių sukonstruotos gabionų sienos užpildytos matinėmis šukėmis pavers jūsų kiemą tikru moderniojo meno kūriniu.

Zenturo panelės taip pat gali būti pilnai arba dalinai užpildytos perfojuosta, taip pabrėžiant industrinį aptvėrimo stilių. Perfojuostos iš nerūdijančio plieno sustiprina industrinio stiliaus pojūtį. Taip pat šios juostos sustiprina gabiono sienos konstrukciją, apsaugo smulkias užpildo dalis, tokias kaip medžio drožlės ar akmenukai, nuo iškritimo. Perfojuostos gali būti pasirenkamos iš dviejų ilgių (120 cm ir 170 cm) ir dviejų pločių (atitinkančių Zenturo panelių akis). Dėka ypač lengvo juostų montavimo jūs galėsite pakeisti savo aptvėrimo stilių kada ir kaip tik panorėsite!

Plačios pritaikymo galimybės

Neribotos galimybės ir pritaikymo lankstumas leis Jums įgyvendinti pačius įvairiausius sumanymus, todėl su Zenturo galite susikurti išskirtinį eksterjerą, pabrėžiantį Jūsų individualumą.

Patikima antikorozinė danga

Ši segmentinė tvora taip pat yra padengta patikima antikorozine danga, todėl aptvėrimas tarnaus ilgai, nereiks papildomos priežiūros ir tvoros “nepuoš” rūdys. Segmentus galite rinkti įvairiausių dydžių, kas dar labiau praplečia pritaikymo galimybes.

Tvorų gamybos lyderis

Kompanija Betafence – pasaulinis aptvėrimų sprendimų tiekėjas, savo produkciją teikiančią į daugiau kaip 100-tą šalių. Gamintojo asortimente galima rasti tvorų, vartų, metalinių tinklų ir kitų aptvėrimų sprendimų. Nuolatinės investicijos ir gamybiniai ieškojimai leidžia kompanijai nuolat rinkai pateikti naujus ir kokybiškus produktus, atitinkančius tiek kokybės tiek ir novatoriškumo reikalavimus.

Vyraujančios architektūros tendencijos jūsų namams

Arcitektūra – tarsi mada. Šioje industrijoje idėjos ir tai kas tendencinga keičiasi nuolat, todėl nenuostabu, jog kiekvienais metais galime pasisemti kažką naujo savo planuojamiems projektams.

Šiame straipsnyje mes aptarsime keletą įdomiausių bei aktualiausių architektūrinių tendencijų per pastaruosius metus.

Tikėtina, jog pasisėmę jų jūs tikrai geriau suprasite kaip reikėtų ištobulinti jūsų projektą, nesvarbu ties kuria namo dalimi jūs dirbsite ar tai būtų stogo danga, stoglangiai ar galbūt kita interjero dalis.

Žalieji standartai ir tvarumas

Nepaslaptis, jog žaliosios idėjos tampa vis labiau populiaresnės. Kadangi situacija dėl klimato kaitos mūsų planetoje tampa vis sudetingesnė, nenuostabu, jog net tokie dalykai kaip architektūra yra įkvėpti ir paveikti pastarųjų judėjimų.

Ateina ne tik naujos technologijos, tačiau ir medžiagos, kurių tikslas – žalesnė statyba nei buvo lyg šiol. Įdomus dalykas ir tas, jog pastarieji pastatai taip pat atrodo kiek kitaip nei esame įprastę matyti tradicinius pastatus.

Verta paminėti ir ko gero ryškiausius tokių namų elementus – jų stogus. Populiariausi variantai yra arba stogai nukloti saulės baterijomis, arba natūralia žaluma – t.y samanomis ir t.t. Tokia tendencija panašu, jog, kad tik populiarės artimiausiu metu.

Tvirtos plieninės struktūros

Kita, kiek labiau su tradiciniais pastatais surišta tradicija ir pačios pastato struktūrinės linijos, kurių pagrindinė esmė slypi plieninėse formose. Plienas apskritai yra viena iš patikimiausių ir naudingiausių statybinių medžiagų, todėl nesvarbu, jog pagaliau jis tampa itin populiarus.

Dar papildomi plieno privalumai yra tame, jog naudojant tokias struktūras pastato statybos darbai vyksta kur kas greičiau, pati medžiaga yra taip pat santykinai nebrangi, na o ką jau bekalbėti apie tvarumą ir perdirbimo galimybes.

Taigi, tikrai per pastaruosius metus matysime vis daugiau tokio stiliaus pastatų iškylančių statybose, ypač kai kalba eina apie nedidelius ir vidutinio dydžio pastatus.

Minimalizmas ir vėl madingas

Minimalizmas architerktūroje

Kur buvęs, kur nebuvęs, minimalizmas vėl sėkmingai įsitvirtina pagrindiniuose architektūros verpetuose. Metas pamiršti didelius masyvius betono blokus ir kitas grandiozines fantazijas, kadangi viskas sukasi vėl ties paprastumo link.

Grynai iš architektūrinės prasmės, projektai taip pat po truputį juda ties tuo, jog visi dizainai grįžta prie vadinamųjų pagrindų, o tai reiškia, jog pastatai atrodys paprastai ir turės tik tas struktūrines dalis kurios yra būtinos.

Naminiai puošnūs kiemeliai

 

Dar viena pastebima tendencija – vadinamieji namų kiemeliai. Nesvarbu ar žmogus gyvena nuosavame name ar viso labo kotedže kur kiemo erdvė nėra tokia didelė, vis dažniau žmonės renkasi puošti savo kiemus įrengdami nedidelius puošnius sodus.

Kiekvienas žmogus savo namų teritorijoje nori turėti dalelę savęs ir tokie architektūriniai sprendimai tik ir prisideda prie savojo identiteto kūrimo.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme pagrindines šių metų architektūrines tendencijas. Tiek tvarumas, tiek noras save unikalizuoti užima vis svarbesnes roles po šiai dienai. Su šiomis idėjomis jūs taip pat galite paversti savo namus dar labiau išskirtinius.

Parengta pagal: manostogas.lt informaciją.