Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Sodybos patogumai

Prieš du metus įsigijome su Petru sodybą Molėtuose, ant ežero kranto. Turėjome abu skirtingus verslus, buvome įsisukę į miestietišką rutiną, tad joje praleisdavome labai mažai laiko. Vieną dieną, pavargome, darbai nesisekė ir nusprendėme pailsėti, pabūti atskirai nuo visų. Ir štai pagaliau atėjo atostogos, nusprendėme atitrūkti nuo miesto šurmulio net tris mėnesius ir juos praleisti gamtoje.

Šilumos siurbliaiKaip tik buvo balandžio pabaiga, kažkaip pasitaikė šiltas pavasaris, kad saulės spinduliai kiekvieną rytą žadino mus. Visi  sodybos langai buvo pietinėje pusėje. Per dieną kambarys įšildavo taip, kad jautėmės kaip pirtyje. Po truputuką erzino šis diskomfortos. Pradėjome ieškoti alternatyvų, išsiruošėme į artimiausią parduotuvę, kuri yra už trisdešimt kilometrų, ten įsigijome paprastą vėjelį. Mėnesį laiko kankinomės su jo skleidžiamu garsu, jautėmės tarsi mūsų name apsigyveno Karlsonas  Buvome nevilty. Ir vieną rytą kaimynų kieme pamatėme keistus darbininkus, kurie užlipdavo tai ant stogo, tai vėl atsidurdavo ant žemės.  Matėme ir darbininkų nedidelį autobusiuką.

Vakare nusprendėme aplankyti kaimynus. Įžengę pro durų slenkstį  pajutome nepaprastą gaivą…. taip ir norėjosi likti ten kur stovime, kad atvėsinti nuo prakaito limpančius kūnus. Viskas labai paprasta kaimynas įsirengė šilumos siurblį. Šilumos siurblys, pasirodo, gali ne tik atšaldyti patalpą kai už lango +30, bet ją ir prišildyti kai -20. O taip pat tai nekenkia vaikams, jei protingai reguliuoji šilumos ar šaldymo lygį. Pasitarę mes nusprendėme, investuoti į savo sodybos komfortą.

Kaip nebūtume lietuviai, šimtą kartų pamatuojam tada tik pjaunam, tad apskambinome laba daug įmonių. Bet daugiausia rėmėmės rekomendacijomis, kad įmonė kuri montuos šilumos siurblį būtų patikima, o joje dirbantys darbuotojai puikiai patartų, koks šilumos siurblys mūsų sodybai yra tinkamiausias. Nes viskas priklauso nuo patalpų ploto, sienų storio ir langų kiekio. Susidūrėme ir su labai daug prekės ženklų: COOPER & HUNTER, Midea, Electrolux ir t.t. Taip pat svarbu, kad įrenginys nedarkytų ir sodybos grožio. Ir pagaliau mes sulaukėme meistrų. Šilumos siurblys pasiekė mūsų namus. Per tris valandas, mes turėjome, puikią sodybą. Norėjosi atostogas dar pratęsti, nes sugrįžti į maža didmiesčio butą visai nebuvo noro.

Tad dar patarimas apie šilumos siurblius:

  • Nesirinkite pagal kažkokį žinomą prekinį ženklą.
  • Rinkitės, pagal kišenės dydį, atsižvelgdami į šilumos siurblio parametrus ir montuotojų aptarnavimo santykį.
  • Šilumos siurbliai, šiuolaikinėje visuomenėje, tikrai svari interjero ir eksterjero detalė.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *