Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Išsirink tinkamą butą Vilniuje

Jei ruošiatės kraustytis į didmiestį, nes ieškote geresnių gyvenimo sąlygų ar tiesiog miesto, kuriame butų sukuriama daugiau darbo vietų, kodėlgi nepasirinkus Vilniaus. Juk šis miestas yra ne tik Lietuovos sostinė, bet ir didžiausias visoje šalyje, todėl jame ir daugiausia darbo vietų, ir pramogų, ir įvairiausių būdų praleisti laisvalaikį.

Žinoma, nekilnojamas turtas Vilniuje tikriausiai yra gerokai brangesnis nei kituose Lietuvos miestuose, išskyrus kurortus, tačiau tokia investicija tikrai atsipirktų, juk galų gale jei esate geras specialistas, jums tikrai atsiras nebloga vieta kurioje nors iš Vilniuje įsikūrusių įmonių, tik pagalvokite, kiek čia yra savo filialus įkūrusių tarptautinių bendrovių.

Kartais butai Vilniuje gali būti tikrai skirti ne daugelio žmonių pajamoms

Tačiau jei mokate ieškoti, tikrai surasite sau tinkamą vietą. Jei Vilniuje lankėtės seniai ar tiesiog nesate jame praleidę daug laiko, tinkamas sprendimas ieškant tokio nekilnojamo turto kaip butai Vilniuje būtų susirasti nekilnojamojo turto agentą, kuris jums padėtų susirasti būtent tokį butą, kokio ieškote. Tačiau jei norite sutaupyti pinigų, reikia tik pasiteirauti Vilniuje gyvenančių pažįstamų, kurie rajonai jums labiausiai tiktų, o kurių geriau vengti.

Žinoma, rajonuose, kuriuose nusikalstamumas yra didesnis nei kitur ar tuose, kuriuose dominuoja vien sovietinių laikų statybos namai, nekilnojamas turtas yra pigesnis, tačiau kartais geriau išleisti šiek tiek daugiau, bet užsitikrinti saugų ir ramų gyvenimą.

Jei ieškote aukso viduriuko, jus gali dominti butai Vilniuje, kurie yra parduodami Žirmūnų rajone. Čia nemažai sovietinės statybos namų, todėl butai juose bus pigesni, tačiau yra geras susisiekimas su miesto centru, šiame rajone gyvena daugiausia vyresnio amžiaus žmonės, todėl jame yra ramu, nedidelis nusikalstamumas, yra daug žalių zonų, parkelių ir vaikų žaidimų aikštelių, be to čia pat teka ir Neris, palei kurią yra nutiestas dviračių takas. Taip pat šiame rajone yra nemažai maisto prekių parduotuvių ir restoranų, yra pora mokyklų ir keli vaikų darželiai, todėl jei turite šeimą, šis rajonas jums taip pat puikiai tiks. Taigi, jei ieškote tinkamiausio buto už padorią kainą Vilniuje, netingėkite pasidomėti Vilniaus rajonais ir išsirinkti geriausią variantą.

 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *