Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Industrinio stiliaus tvora

Industrinio stiliaus tvora

Mėgstate industrinį stilių? Jūsų namų interjeras būtent taip įrengtas? Dabar galite įsirengti ir eksterjerą industriniu stiliumi. Jums tereikia pasirinkti Betafence kompanijos siūlomas Zenturo tvoros, kurios leist jums įgyvendinti dizaino idėjas ir išlaikysite vientisą interjero ir eksterjero stilių.

Industrinis dizainas

Daugelis žmonių industrinį stilių sieja su loftais, betonu, vamzdžiais bei kitais pakankamai niūriais dalykais, tačiau pasitelkus sumanaus dizainerio pagalbą industrinį stilių galima paversti šilta ir neatsiejama jūsų gyvenamosios aplinkos dalimi. Industrinis stilius namuose suprantamas kaip neapdorotų medžiagų naudojimas, minimalistinis dekoras, modernumas, elegantiškumas bei paprastumas. Tiesa, norint, kad tokio stiliumi įrengti namai atrodytų skoningai, dažniausiai reikalinga profesionalaus dizainerio pagalba, kitaip jūsų namai gali dvelkti perdėm dideliu šaltumu ir atrodyti neužbaigti. Taip pat svarbu, kad tarpusavyje derėtų tiek vidus tiek ir išorė.

Eksterjero ir interjero suderinamumas

Zenturo tvora
Zenturo tvora

Jeigu jums patinka šis stilius, o jūsų namo išvaizda leidžia jį plėsti, geriausiu tvoros pasirinkimu būtų Betafence Zenturo segmentinės tvoros: subtiliai šaltos ir elegantiškos spalvos puikiai atitinka industrinį stilių, unikalios skirtingų tinklų kombinacijos pabrėžia modernumą, o iš Zenturo panelių sukonstruotos gabionų sienos užpildytos matinėmis šukėmis pavers jūsų kiemą tikru moderniojo meno kūriniu.

Zenturo panelės taip pat gali būti pilnai arba dalinai užpildytos perfojuosta, taip pabrėžiant industrinį aptvėrimo stilių. Perfojuostos iš nerūdijančio plieno sustiprina industrinio stiliaus pojūtį. Taip pat šios juostos sustiprina gabiono sienos konstrukciją, apsaugo smulkias užpildo dalis, tokias kaip medžio drožlės ar akmenukai, nuo iškritimo. Perfojuostos gali būti pasirenkamos iš dviejų ilgių (120 cm ir 170 cm) ir dviejų pločių (atitinkančių Zenturo panelių akis). Dėka ypač lengvo juostų montavimo jūs galėsite pakeisti savo aptvėrimo stilių kada ir kaip tik panorėsite!

Plačios pritaikymo galimybės

Neribotos galimybės ir pritaikymo lankstumas leis Jums įgyvendinti pačius įvairiausius sumanymus, todėl su Zenturo galite susikurti išskirtinį eksterjerą, pabrėžiantį Jūsų individualumą.

Patikima antikorozinė danga

Ši segmentinė tvora taip pat yra padengta patikima antikorozine danga, todėl aptvėrimas tarnaus ilgai, nereiks papildomos priežiūros ir tvoros “nepuoš” rūdys. Segmentus galite rinkti įvairiausių dydžių, kas dar labiau praplečia pritaikymo galimybes.

Tvorų gamybos lyderis

Kompanija Betafence – pasaulinis aptvėrimų sprendimų tiekėjas, savo produkciją teikiančią į daugiau kaip 100-tą šalių. Gamintojo asortimente galima rasti tvorų, vartų, metalinių tinklų ir kitų aptvėrimų sprendimų. Nuolatinės investicijos ir gamybiniai ieškojimai leidžia kompanijai nuolat rinkai pateikti naujus ir kokybiškus produktus, atitinkančius tiek kokybės tiek ir novatoriškumo reikalavimus.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *